Общинска избирателна комисия Аврен


РЕШЕНИЕ
№ 095-МИ
Аврен, 29.09.2015

ОТНОСНО: Утвърждаване на списък на резервните членове на секционните избирателни комисии на територията на община Аврен, област Варна;

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ – АВРЕН

 

 

Р Е Ш Е Н И Е
№ 095-МИ
Аврен, 29.09.2015

ОТНОСНО: Утвърждаване на списък на резервните членове на секционните избирателни комисии на територията на община Аврен, област Варна; 

На основание чл. 87, ал. 1, т. 5 от Изборния кодекс, във връзка с §2 от ПЗР на Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление, и в изпълнение на т.1 от Решение № 1984-МИ/НР от 08.09.2015 г. на ЦИК, единадесет гласа „ЗА“, ОИК - Аврен

Р Е Ш И:

Утвърждава списък на резервните членове на секционните избирателни комисии на територията на община Аврен, област Варна, както следва:

 

№ по ред

Име, презиме и фамилия

ЕГН

Длъжност в комисията

Политическа партия или коалиция, която го предлага

 

Секция № 03 01 00 002 - Бенковски

     

1.

Паруш Николов Първанов

**********

член

Партия АБВ

 

Секция № 03 01 00 004 - Болярци

     

1.

Росен Тодоров Димов

**********

Зам. председател

Партия АБВ

 

Секция № 03 01 00 007 - Здравец

     

1.

Константин Михайлов Янчев

**********

Зам. председател

Партия АБВ

 

Секция № 03 01 00 011 - Приселци

     

1.

Веселин Николаев Веселинов

**********

член

Партия АБВ

 

Секция № 03 01 00 013 - Садово

     

1.

Салим Меджилетов Смаилов

**********

секретар

Паертия АБВ

 

Секция № 03 01 00 001 - Аврен

     

1.

Кица Димитрова Георгиева

**********

 

Паертия БСП

2.

Иван Георгиев Иванов

**********

 

Партия БСП

 

Секция № 03 01 00 001 - Аврен

     

1.

Даниела Стратева Стратева

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 002 - Бенковски

     

1.

Айше Ефраим Османова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 003 - Близнаци

     

1.

Даниела Красимирова Стайкова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 004 - Болярци

     

1.

Севдалин Илков Мавродиев

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 005 - Дъбравино

     

1.

Надежда Стоянова Иванова

**********

 

Партия ГЕРБ

2.

Димитър Гунчев Димитров

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 006 - Дъбравино

     

1.

Нуртен Фикриева Шукриева

**********

 

Партия ГЕРБ

2.

Петранка Диманова Ангелова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 007 - Здравец

     

1.

Донка Димова Стоянова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 008 - Казашка река

     

1.

Стилияна Василева Димитрова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 009 - Китка

     

1.

Дена Тодорова Георгиева

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 010 - Круша

     

1.

Николай Петков Димитров

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 011 - Приселци

     

1.

Маргаритка Петрова Димитрова

**********

 

Партия ГЕРБ

2.

Стоянка Костадинова Михайлова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 012 - Равна гора

     

1.

Теодора Вълкова Ангелова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 013 - Садово

     

1.

Юри Анков Стоянов

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 014 - Синдел

     

1.

Десислава Гавраилова Пеева

**********

 

Партия ГЕРБ

2.

Даниела Стоянова Николова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 015 - Тръстиково

     

1.

Господин Атанасов Господинов

**********

 

Партия ГЕРБ

2.

Николай Панчев Кръстев

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 016 - Царевци

     

1.

Дияна Атанасова Йорданова

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 017 - Юнак

     

1.

Николинка Иванова Георгиева

**********

 

Партия ГЕРБ

 

Секция № 03 01 00 005 - Дъбравино

     

1.

Донка Дякова Пейчева

**********

член

Партия Атака

         
 

Секция № 03 01 00 007 - Здравец

     

1.

Диян Добрев Добрев

**********

член

Партия Атака

         
 

Секция № 03 01 00 008 - Казашка река

     

1.

Мая Иванова Атанасова

**********

председател

Партия Атака

         
 

Секция № 03 01 00 012 - Равна гора

     

1.

Ася Костадинова Тодорова

**********

секретар

Партия Атака

 

Секция № 03 01 00 015 - Тръстиково

     

1.

Николай Иванов Ангелов

**********

член

Партия Атака

 

Секция № 03 01 00 017 - Юнак

     

1.

Калоян Маринов Маринов

**********

член

Партия Атака

 

Секция № 03 01 00 006 - Дъбравино

     

1.

Йордан Динков Радев

**********

член

Партия „Патритичен фронт“

 

Секция № 03 01 00 014 - Синдел

     

1.

Мартин Йорданов Тодоров

**********

член

Партия „Патриотичен фронт“

 

Секция № 03 01 00 008 - Казашка река

     

1.

Иван Александров Георгиев

**********

 

Партия ББЦ

 

Секция № 03 01 00 005 - Дъбравино

     

1.

Станислав Генчев Станчев

**********

член

Коалиция „Реформаторски блок“

 

Секция № 03 01 00 006 - Дъбравино

     

1.

Дилян Георгиев Митев

**********

член

Коалиция „Реформаторски блок“

 

Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в срок до 3 дни от обявяването му, на основание чл. 88, ал. 1 от ИК.

 

 

Председател:

     Деница Тодорова

 

Секретар:

     Юлия Илиева

 

 

 

Обявено на...................................                                                   Свалено на ................................

Подпис 1:                                                                                         Подпис 1:

Подпис 2:                                                                                                                      Подпис 2

Председател: Деница Тодорова Тодорова

Секретар: Юлия Радославова Илиева

* Публикувано на 29.09.2015 в 16:22 часа

Свързани решения:

116-МИ/09.10.2015

118-МИ/09.10.2015

119-МИ/09.10.2015

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 180-МИ / 01.07.2016

    относно: 1. Определяне на трима членове на ОИК -Аврен за разпечатване помещението, определено за съхранение на изборните книжа и материали от произведените местни избори за общински съветници и за кметове и Национален референдум на 25 октомври 2015 г. във връзка с постъпило писмо от Общинска администрация – Аврен с изх. № ОП – 2241(1) от 27.06.2016 год. и наш вх. № 116 от 01.07.2016 год. за извършване на проверка по преписка на РУ – Провадия, както и поставяне на избирателни списъци от приключили преписки на ВРП № 1953 от 2016 год. и № 365000-8243 от 01.03.2016 год. по описа на 04 РУ – Варна.

  • № 179-МИ / 07.04.2016

    относно: Определяне на трима членове на ОИК -Аврен за разпечатване помещението, определено за съхранение на изборните книжа и материали от произведените местни избори за общински съветници и за кметове и Национален референдум на 25 октомври 2015 г., в изпълнение на Решение на Централна избирателна комисия /ЦИК/ № 2662-МИ/НР от 18.10.2015 год. и във връзка с постъпило писмо от Община Аврен с Изх. № ОП-1435(1) от 15.04.2016 г. и наш Вх. № 12/18.04.2016.

  • № 178-МИ / 22.03.2016

    относно: Определяне на трима членове на ОИК -Аврен за разпечатване помещенията, определени за съхранение на изборните книжа и материали от произведените през 2011 г. избори за общински съветници и кметове на 23 и 30 октомври 2011 г. и местни избори за общински съветници и за кметове и Национален референдум на 25 октомври 2015 г., в изпълнение на Решение на Централна избирателна комисия /ЦИК/ № 2662-МИ/НР от 18.10.2015 год. и Решение № 3094 на Централна избирателна комисия /ЦИК/ от 25.02.2016 във връзка с постъпило писмо от Община Аврен с Изх. № ОП-883 от 11.03.2016 г. и наш Вх. № 109/11.03.2016.

всички решения